Výkonné světlo s minimální spotřebou

Posted by redakce on 31.3.2016 in Články, Inzerce |

Reflektory jsou svítidla, která poskytují velmi výkonné světlo. Používají se zkrátka tam, kde je potřeba silného světla. To dokážou i LED reflektory, avšak s úměrně nižší spotřebou, než s jakou by to dokázaly klasické reflektory, například na halogenové bázi. Pokud jste si všimnuli neustále se zvyšujících cen energií, pak určitě zvažujete, zdali nebude výhodnější přestoupit na úspornější zdroje světla, než v současnosti používáte. Zajímavou volbou mohou být i LED svítidla, která dokážou produkovat světlo s minimálními ztrátami. Divili byste se, jak obrovské ztráty jsou u klasických žárovek, které ve své domácnosti má naprosto každý. LED dioda však pracuje na zcela jiném principu, než klasická žárovka či jakékoliv jiné svítidlo, a proto lze očekávat mnohem lepší výsledky.

Začít šetřit je tak jednoduché

Mnoho lidí je neustále nespokojeno s tím, kolik musí platit za elektrickou energii. Málokdo se na to však podívá z druhého pohledu a uzná, že je čas na změnu osvětlení. Především větší spotřebitelé elektrické energie na tom jsou při vyúčtování velmi špatně. Takový klasický halogenový reflektor dokáže spotřebovat obrovské množství elektrické energie. LED reflektor přitom nabízí naprosto stejné, ne-li dokonce lepší vlastnosti, a to i přes nižší spotřebu. Kámen úrazu těchto svítidel jsou pořizovací ceny, které jsou poměrně vyšší, než u jiných zdrojů elektrické energie. Jen velmi málo zákazníků si uvědomí, že počáteční investice se rychle vrátí zpátky.

žárovka

Co vám může nabídnout LED osvětlení v obecném měřítku?

–         Výkonné světlo za nízké ceny s úsporou až 80%

–         Dlouhou životnost v řádech desetitisíců hodin

–         Okamžitý náběh světla na plný výkon

–         Nevyzařuje žádné teplo

LED technologie je to nejvýhodnější, čím lze v současnosti svítit. LightPark.cz je příkladem toho, že svítit úsporně může zcela každý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2012-2019 S L U Ž B Y All rights reserved.


AUTO-MOTO    BYDLENÍ    CESTOVÁNÍ    DĚTI    E-SHOPY    FINANCE    HUDBA    JÍDLO    MÓDA    POČÍTAČE A INTERNET    SLUŽBY a ŘEMESLA    SPORT    ZÁBAVA