Navštivte pneuservis v Praze Michli ještě dnes

Posted by redakce on 25.12.2019 in Články, Inzerce |
Navštivte pneuservis v Praze Michli ještě dnes

Rok 2020 téměř za dveřmi a vy jste ještě stále nenavštívili pneuservis Praha Michle? Stále jezdíte na letních pneumatikách? I když se zatím na pozemních komunikacích souvislá vrstva sněhu, led ani námraza víceméně nenachází, je třeba pamatovat na to, že počasí je vrtkavé. Ledovka vás může nepříjemně překvapit. Proto byste neměli příliš dlouho otálet, a měli byste pneuservis Praha 10 navštívit co nejdříve. Vyhnete se tak nepříjemným potyčkám s policií, a navíc se budete cítit bezpečněji. Pneuservis Praha je připraven vám nabídnout jak zánovní použité pneumatiky, tak i pneu zcela nové.

Své vlastní “pneumatiky” zhubněte, pneumatiky automobilu vyměňte

Máte přezuto? No dobře, ale uvědomujete si, že vaše zimní pneumatiky musí mít hloubku dezénu hlavních dezénových drážek nebo zářezů nejméně 4 mm? U motorových vozidel s hmotností nad 3500 kg dokonce nejméně 6 mm! Pro jistotu si své pneu zkontrolujte, nebo rovnou navštivte pneu servis Praha 10, kde vám kromě zánovních použitých pneu nabídnou i testy tlumičů, test brzdových kotoučů, test podvozku a provedou geometrii kol.

Pro každodenní pohodu prostě přezujte

Ať už tedy nemáte auto přezuto vůbec, případně jsou pneumatiky vašeho vozu opotřebované, neváhejte se rozjet do pneuservisu Praha Michle. Zvláště vy, co používáte automobil ke každodenním cestám do práce, měli byste být na zvrat počasí připraveni. Zajeďte tedy pro zimní použité pneu do pneuservis Praha 10 a nenechte se počasím zaskočit. Kromě kvalitních a zároveň levných použitých pneu vám pneuservis Praha zajistí laserovou geometrii, seřízení sbíhavosti, test brzd, test tlumičů a test podvozku.

I když auto nepoužíváte k cestám do zaměstnání, vyplatit se vám na špatných gumách nemusí ani výlet z Brna do Prahy. Z Brna můžete vyjíždět po suché silnici a při deseti stupních nad nulou, zatímco Vysočina vás může překvapit zledovatělou silnicí i souvislou vrstvou sněhu. Takže? Pneuservis Praha Michle se svými novými i zánovními použitými pneumatikami už čeká!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2023 SLUZBY.informaceZde.eu
Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.