Který úvěr je lepší – online nebo v hotovosti?

Posted by redakce on 21.12.2018 in Články, Inzerce |

Expresní půjčky do 20 000 čk lze získat v hotovosti na pobočce nebankovní finanční společnosti nebo online na kartě. Chcete-li získat úvěr v hotovosti online, buďte připraveni na skutečnost, že v procesu zpracování transakce bude stále navštívit kancelář. Jak se to všechno děje a jak si vybrat nejvýhodnější půjčku pro vás, přečtěte si článek.

Jak mohu získat mikro půjčky v hotovosti?

Takový úvěr lze získat v kanceláři jedné z finančních společností – nejčastěji na místech s velkým množstvím lidí – v oblasti dopravních uzlů, stanic, trhů, velkých supermarketů a nákupních center. Typicky se prodejní místa různých společností nacházejí blízko sebe, jejich znamení slibují úvěr po dobu 20-30 minut.

Existuje několik způsobů, jak získat peníze na úrokových bodech prodeje:

Plně offline. Získejte půjčku a získejte peníze v hotovosti přímo v kanceláři. Chcete-li to provést, musíte navštívit prodejní místo společnosti, vyplnit žádost a počkat na její rozhodnutí (trvá to 20 až 30 minut). Pokud je úvěr schválen, okamžitě podepíšete smlouvu a získáte peníze.

Offline + online. Pošlete požadavek prostřednictvím webových stránek společnosti a poté, co jste čekali na předchozí schválení, přejděte na nejbližší pobočku. Již na svém místě dokončíte půjčku a obdržíte peníze – v hotovosti nebo na kartě.

Offline + online. Navštivte prodejní místo, kde zaregistrujete účet na webových stránkách společnosti. Poté můžete pokračovat v práci v oddělení nebo odeslat aplikaci vzdáleně – tedy online. Po obdržení souhlasu s žádostí můžete získat peníze na oddělení nebo na bankovní kartě.

V případě vzdálené aplikace vás zástupce společnosti bude kontaktovat vás, vaše blízké a váš zaměstnavatel a doplnit informace o vás.

Jak mohou dostat na kartu online?

Jak získat půjčku přes internet, řekneme na příkladu Viva Credita. Celý proces podání žádosti o úvěr probíhá prostřednictvím služby online; Další nástroje pro výměnu dat – e-mail a telefon. Peníze přicházejí na bankovní kartu.

Registrační postup se skládá z následujících kroků:

registrace do služby a vyplnění žádosti – až 8 minut;

čekání na rozhodnutí o žádosti – až 1 minuta;

podpisem elektronické smlouvy a převodem peněz na kartu – 1-2 minuty.

Hlavní výhody společnosti Viva Credit ve všech ostatních způsobech získání půjčky jsou rychlost služby a není třeba jít do oddělení.

Důležitými faktory jsou maximální výše úvěru a úroková sazba. V odvětví, částka nejčastěji činí 1500-3000 (některé společnosti se vydat až do 7000); on-line můžete získat až 10 000 czk, a v Viva Credit – až 20 000 czk. Úrokové sazby jsou ve většině případů vyšší v kancelářích.

Který úvěr je lepší – online nebo v hotovosti?

Shrnutí informací o všech způsobech získání expresního kreditu:

Jak se ukázalo, není možné získat online půjčku v hotovosti – v procesu registrace musíte stále navštívit kancelář společnosti.

Můžete získat úvěr v oddělení a okamžitě obdržet hotovost nebo poskytnout údaje o kartě, aby bylo možné peníze převést.

Online půjčky jsou mnohem rychlejší a pohodlnější; zájem o ně je často nižší. Jediným argumentem proti online půjčkám je nedostatek bankovní karty, internetu a telefonu.

Viva-Credit.cz


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2012-2019 S L U Ž B Y All rights reserved.


AUTO-MOTO    BYDLENÍ    CESTOVÁNÍ    DĚTI    E-SHOPY    FINANCE    HUDBA    JÍDLO    MÓDA    POČÍTAČE A INTERNET    SLUŽBY a ŘEMESLA    SPORT    ZÁBAVA