Pracovní ochranné pomůcky za skvělé ceny

Posted by redakce on 1.2.2019 in Články, Inzerce |

Jestliže hledáte pracovní ochranné pomůcky, pracovní oděvy, pracovní obuv a jiné pracovní doplňky za tu nejlepší cenu, jste na správném místě. ,,Pracovníochrana.cz“ je jediný internetový obchod s pracovními potřebami, kde naleznete vše na jednom místě. Už nemusíte složitě vyhledávat v jiných obchodech, ani obcházet různé kamenné obchody. U nás najdete vše, co potřebujete. Jelikož v práci většina z nás tráví většinu času, je proto velmi důležité, aby se tento čas stal nejen příjemným, ale zároveň bezpečným. Z naší kvalitní pracovní obuvi nesmíme opomenout zimní pracovní obuv, jež vás zahřeje a zároveň ochrání, ale i letní pracovní sandále, outdoor obuv, pantofle, anebo holinky.

Funkčnost a ochrana v hlavní roli

V našem sortimentu nalezne zákazník kvalitní pracovní rukavice celokožené, kombinované, žáruvzdorné textilní, máčené, anebo speciální. Pracovní obuv z naší nabídky je pevná, v sychravém počasí nepromokavá, v zimě vás zahřeje a v létě předejde nadměrnému pocení. Můžete si objednat nejen pracovní obuv, ale i jiné doplňky. V sekci pracovní oděvy máte možnost objevit montérkové soupravy, kombinézy, žáruvzdorné oděvy, výstražné oděvy, anebo různé pokrývky hlavy. Při nákupu většího množství pracovní obuvi a pracovních oděvů se můžete zaregistrovat a využít naší zvýhodněné ceny. Přesvědčte se sami a nakupujte u nás!

Výhodný a pohodlný nákup

Svým klientům a dlouhodobým zákazníkům nabízíme platbu fakturou, žádnou minimální výši objednávky, při dlouhodobé spolupráci výhodné slevy, mnohdy výhodné cenové kategorie, bezproblémový průběh objednávky a dodání zakázky přímo vašim zaměstnancům a partnerům. V našem e-shopu nakoupíte, mimo pracovní oděvy, pracovní obuv a pracovní rukavice i jiné produkty, jež vám ochrání například zrak v podobě pracovních brýlí, sluch díky pracovním sluchátkům, zátkovým chráničům a hlavu v podobě ochranných přileb a bezpečnostních čepic. Myslíme opravdu na všechno, a proto máme v naší prvotřídní nabídce i obličejové masky, respirátory a jiné filtry. Bezpečnost je naším krédem. Přesvědčte se sami a nakupujte u nás!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2012-2019 S L U Ž B Y All rights reserved.


AUTO-MOTO    BYDLENÍ    CESTOVÁNÍ    DĚTI    E-SHOPY    FINANCE    HUDBA    JÍDLO    MÓDA    POČÍTAČE A INTERNET    SLUŽBY a ŘEMESLA    SPORT    ZÁBAVA