Stěhovací společnosti nabízí při stěhování velké množství doplňkových služeb

Posted by redakce on 7.5.2015 in Články |

Stěhování je v současnosti mnohem snazší, než bývalo dřív. Stěhovací firmy nabízí celou škálu služeb spojených se stěhováním. Nejen převezení věci z místa na místo, ale také služby stolařů, kteří dokážou demontovat nábytek a po přestěhování zase na místě smontovat, nebo služby odborníků v oblasti výpočetní techniky, kteří odborně odpojí různé komponenty počítačových sítí a na novém místě zase připojí. Mohou nabízet i prostory pro krátkodobé i dlouhodobé skladování stěhovaných věcí, vyklízení bytů, sklepů, půd, likvidace pozůstalostí, nebo třeba i stěhování na klíč. To znamená, že stěhování může probíhat i bez zásahu majitele a vše je postaveno na důvěře klienta ke stěhovací společnosti. Pracovníci mohou bez zásahu majitele všechny věci zabalit, vystěhovat a na novém místě zase rozbalit a rozmístit podle požadavků klienta.

Služby stolařů a IT odborníků nejsou výjimkou

logosTyto a ještě další služby nabízí společnost Stěhování Brno. Mezi doplňkové služby patří úklid, malování, pokládka podlah nebo i zapojení elektrických spotřebičů. Při vyklízení bytů, sklepů a půd zajistí odvoz nepotřebných věcí k recyklaci, do spalovny, na skládku nebo do ekodvora. V případě potřeby mohou přistavit i kontejner. Nabízí i odkup některých druhů materiálů, například železa, papíru a dřeva. Zajistí i skartaci nepotřebných dokumentů, které odvezou do drtičky. Komplexností nabízených služeb patří společnost Stěhování Brno ke špičce mezi stěhovacími společnostmi a současně nabízí nejvýhodnější ceny na tuzemském trhu.

Stěhování provádí sehraný tým odborníků, proto je velmi rychlé. Stěhovanému množství věcí dokonale přizpůsobí svůj vozový park, který nabízí různé druhy přepravních automobilů, od malých dodávek po velké nákladní automobily s vlekem. Služby nabízí na území Brna a v jeho blízkém okolí. Velmi výhodně lze objednat i přepravu ve směru Brno – Praha. Všechny potřebné informace včetně základního ceníku naleznete na internetových stránkách společnosti Stěhování Brno. Přesnou cenovou kalkulaci vám odborníci zdarma vypočítají na základě vámi sdělených podkladů, buď prostřednictvím emailu, nebo pomocí telefonní linky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2012-2019 S L U Ž B Y All rights reserved.


AUTO-MOTO    BYDLENÍ    CESTOVÁNÍ    DĚTI    E-SHOPY    FINANCE    HUDBA    JÍDLO    MÓDA    POČÍTAČE A INTERNET    SLUŽBY a ŘEMESLA    SPORT    ZÁBAVA