Domácí zdravotní péče i v období pandemie koronaviru

Posted by redakce on 22.2.2021 in Články, Inzerce |
Domaci zdravotni pece i v obdobi pandemie koronaviru

Domácí zdravotní péče je pro mnohé pacienty přínosnou alternativou k péči nemocniční a řešením, zejména v tomto náročném období pandemie. Nejen senioři, ale také pacienti po úrazech či onemocněních, kteří mají oslabenou imunitu, se často obávají toho zůstávat v nemocnici nebo i jen zajít k lékaři. Domácí zdravotní péče, kdy pacient dostává zdravotní péči přímo ve svém domácím prostředí, tak může být optimálním způsobem péče. Domácí zdravotní péči musí umožňovat aktuální stav pacienta a tento způsob léčby by měl doporučit ošetřující lékař.

Benefity domácí zdravotní péče

Pokud může pacient stonat ve svém domácím prostředí, je to bezesporu ku prospěchu věci. Dochází k urychlení rekonvalescence, protože je pacient v lepší psychické pohodě a zároveň má jistotu potřebné zdravotní péče. Pacient navíc není vystaven riziku nemocničních nákaz a v dnešní době se tak eliminuje i možnost nákazy koronavirem. Čím méně lidí pacient potkává, tím lépe.

Komplexní péči a opravdu široké portfolio služeb poskytuje pražská agentura domácí zdravotní péče ProCare Medical s.r.o. Aktivně se účastní nejrůznějších pilotních projektů a svým klientům jsou schopni poskytnout i velmi specializovanou a odbornou péči jako třeba domácí parenterální výživu a domácí umělou plicní ventilaci. Aby byla domácí zdravotní péče co nejpohodlnější, zajišťují i převozy sanitkou. Sanitní vozy jsou plně vybaveny a pacienta nejen převezou, ale zdravotníci ho také doprovodí na všechna potřebná vyšetření, prohlídky a kontroly. Blízcí pacienta tak nejsou ještě více zatěžováni, nemusejí se zbytečně uvolňovat z práce. Ve společnosti ProCare Medical si toto všechno uvědomují, a proto nabízejí velmi komplexní služby, aby mohlo co nejvíce pacientů stonat doma.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2022 SLUZBY.informaceZde.eu
Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.