Poptávkový systém, který Vám naskytne nové možnosti

Posted by redakce on 5.11.2016 in Články, Inzerce |

ePoptávka je významný poptávkový systém působící v České republice, který se může chlubit přívlastkem největší a nejpoužívanější. Na ePoptávce můžete aktuálně narazit na více než 230 tisíc dodavatelů ze všech krajů České republiky, působících v nejrozmanitějších oblastech průmyslu, služeb nebo podnikání. ePoptávka zpracuje více než 13 tisíc nově zadaných poptávek měsíčně, jejichž finanční objem mnohdy přesahuje hodnotu šesti miliard. Je tedy jasné, že pokud chcete získat nové zakázky a dostávat na email ty nejnovější poptávky vyhovující Vašemu zaměření, tak jste právě zde na správném místě. Tento systém Vám zkrátka otevře bránu do světa zakázek a umožní Vám tak získat nové zkušenosti a nachomýtnout se u zajímavých obchodních příležitostí.

Proč začít spolupracovat s ePoptávkou?

  • Zprostředkování mezi Vámi, tedy dodavatelem, a zákazníkem
  • Nové ověřené poptávky zasílány přímo na Váš email, tudíž nic nepropásnete
  • Nutné zaplatit jen jednorázový roční poplatek, žádné provize ze získaných zakázek ani žádné další nesmyslné placení
  • Možnost dostat se k poptávkám za miliony korun

92% uživatelů by systém doporučilo svým přátelům

epoptavkaKromě čísel, která zní mimo jiné velmi lákavě, Vás také určitě zajímají zkušenost a recenze těch, kteří mají s tímto systémem přímou zkušenost. ePoptávka recenze jsou velmi příznivé, demonstrovat to lze už jen na faktu, že 92% uživatelů tohoto systému by jej doporučilo dále, a to i svým blízkým přátelům. Dalším prokazatelným důkazem je to, že ePoptávka získala v nezávislém indexu Safe Online Reputation hodnocení 4,52 z 5,00. Aby toho nebylo málo, o kvalitě a populárnosti tohoto poptávkového systému se můžete přesvědčit i podle toho, že tento systém používají národně i nadnárodně známé společnosti, jako je třeba Česká pošta, Eurovia, PSJ, Hamé, České dráhy a mnoho dalších.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2012-2019 S L U Ž B Y All rights reserved.


AUTO-MOTO    BYDLENÍ    CESTOVÁNÍ    DĚTI    E-SHOPY    FINANCE    HUDBA    JÍDLO    MÓDA    POČÍTAČE A INTERNET    SLUŽBY a ŘEMESLA    SPORT    ZÁBAVA