Krvácejí vám dásně? Kontaktujte zubaře v Praze!

Posted by redakce on 15.6.2021 in Články, Inzerce |
Krvaceji vam dasne

Jednou z největších příčin krvácení dásní je usazování zubního plaku na zubech. Pokud se tento problém neřeší ve spolupráci se zubařem Praha 2 a dentální hygienou Praha 2, vede k zánětu dásní, což je rané stádium onemocnění dásní. Vedle krvácení dásní patří mezi příznaky zánětu dásní také zarudlé a nateklé dásně.

Zánět dásní

K zánětu dásní dochází, když se na zubech hromadí zubní plak, který obsahuje bakterie, a produkuje toxiny, které dásně dráždí. V zubní ordinaci Praha a na dentální hygieně Praha by vám vysvětlili, že mezi příznaky zánětu dásní patří krvácení, otok, bolest nebo zarudnutí dásní. Léčba zánětu dásní je důležitá, aby nepřešla do závažnější formy onemocnění dásní. Taková forma onemocnění dásní může skončit až zubními implantáty Praha.

Nejlepší zbraní proti zánětu dásní je důkladné každodenní odstraňování zubního plaku. Mezi další faktory, které mohou zvyšovat riziko zánětu dásní, patří kouření, stres, hormonální změny, špatná výživa, některé léky a chronická onemocnění, například cukrovka. A jaká je tedy léčba a prevence zánětu dásní, které můžete zvládnout i bez stomatologa Praha a stomatologie Praha?

Jak zvládnout zánět dásní?

Zde je několik důležitých způsobů, které vám pomohou zvládnout zánět dásní, a nezapomeňte, že jde především o to, aby vaše zuby byly co nejméně zatížené zubním plakem:

  • Dvakrát denně si důkladně vyčistěte zuby zubní pastou proti zánětu dásní.
  • Důkladně si vypláchněte ústa ústní vodou proti zánětu dásní.
  • Používejte manuální nebo elektrický dobíjecí zubní kartáček s měkkými vlákny.
  • Denně používejte zubní nit.
  • Pravidelně navštěvujte zubaře Praha.

Krvácení dásní mohou způsobovat také léky na ředění krve. Pokud si myslíte, že krvácení dásní u vás může být způsobeno právě těmito léky, obraťte se na svého zubaře v Praze 2. Nejlepší způsob, jak zjistit příčinu krvácení dásní, je objednat se na stomatologii Praha. Zubař Praha nebo dentální hygienistka vám podle vašich příznaků poradí nejlepší léčbu krvácení dásní.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2024 SLUZBY.informaceZde.eu
Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.