Ekologická skartace dokumentů

Posted by David K. on 27.4.2016 in Články, Inzerce |

Skartace dokumentů je nedílnou součástí jakékoliv firmy, ba dokonce běžného živnostníka. Po nějakém čase jednoduše dojde k nahromadění dokumentů, dokladů a nosičů, které již nejsou zapotřebí, a je vhodné se jich zbavit.

Jestliže v tomto směru hledáte pomocnou ruku v podobě profesionální skartace dokumentů a diskrétnost s přihlédnutím k ekologickým procesům, obraťte se na společnost Ekoskart. Ta se o vás postará od A až do Z a přinese komplexní služby v této oblasti.

Likvidace nejrůznějších dokumentů

Není to samozřejmě pouze papírový odpad, o nějž se firma ráda postará. Obvykle jde o CD, diskety, ZIP nosiče nebo listiny s velice citlivými údaji. Typickým příkladem jsou platební karty, občanské průkazy, řidičské průkazy a další.

skartace dokumentuZ tohoto pohledu je třeba vyžadovat skutečnou diskrétnost. V rámci skartace dokumentů Praha se nemusíte starat opravdu o nic. Firmě nahlásíte, co vše potřebujete zlikvidovat a ta přijede s odpovídajícími a kapacitně dostatečnými boxy.

Po ekologické likvidaci obdržíte i patřičné doklady prokazující jejich trvalé zničení. Předáte-li konkrétní listiny v šanonech a nejrůznějších pytlích, budou vám každopádně navráceny. To jsou detaily, jež potěší nejednoho zákazníka.

Osobní dohled nad skartací

A pokud byste náhodou měli jakékoliv pochybnosti o tom, že citlivé listiny opravdu neskončí v rukou nepovolaných osob, nabízí vám společnost Ekoskart dosti příjemnou věc. Můžete být osobně přítomni při likvidaci daných dokumentů, což je tou největší zárukou z hlediska bezpečnosti důvěrných dat.

Nenechte se zavalit přemírou listin, které doma či ve firmě jednoduše nepotřebujete. Provádějte občasnou, avšak pravidelnou skartaci dokumentů a udržujte si z pohledu administrativy náležitý pořádek.

Ekologická skartace dokumentů je spojena s velice příjemnými cenovým podmínkami, jež potěší i ty nejnáročnější zákazníky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Štítky: , ,

Copyright © 2012-2019 S L U Ž B Y All rights reserved.


AUTO-MOTO    BYDLENÍ    CESTOVÁNÍ    DĚTI    E-SHOPY    FINANCE    HUDBA    JÍDLO    MÓDA    POČÍTAČE A INTERNET    SLUŽBY a ŘEMESLA    SPORT    ZÁBAVA