Co všechno si můžete představit pod domácí zdravotní péčí?

Posted by redakce on 26.5.2021 in Články, Inzerce |
Co vsechno si muzete predstavit pod domaci zdravotni peci

Asi tak jako naprostá většina bez váhání odpovíte: „Převazy ran, aplikace injekcí nebo odběry krve.“ Jenomže doba nezadržitelně pokročila a domácí zdravotní péče se nezadržitelně vyvíjí. Už dávno se nejedná o jakousi sociální službu výhradně pro seniory. Domácí zdravotní péče je určena všem pacientům, jejichž stav je stabilní a nevyžaduje nepřetržitou nemocniční péči. A může jít o pacienty v produktivním věku i o děti. Věk nehraje žádnou roli.

Specializované agentury pro domácí zdravotní péči doplňují nové a nové služby. V současné době pro pacienty zajišťují opravdu náročné úkony, kdy je i v jejich týmu nutná přítomnost lékaře – specialisty. Nabízí tak pacientům třeba domácí umělou plicní ventilaci, domácí parenterální výživu nebo domácí fyzioterapii. Pro mnoho pacientů se tak otevírají další možnosti pro to, aby mohli stonat doma. Ve svém domácím prostředí mezi svými blízkými.

Tyto specifické služby však poskytují jen vybrané agentury. Leadrem, inovátorem a tahounem celé této oblasti je určitě pražská agentura ProCare Medical s.r.o. Sídlí v Praze, ale aby byli svým pacientům vždy na blízku, naleznete jejich pobočky i v Hradci Králové, v Liberci, v Brandýse nad Labem a nově také v Přibyslavi. ProCare Medical určitě neusíná na vavřínech, ale své služby neustále vylepšuje. Účastní se mnoha pilotních projektů, aby pro své pacienty mohla zajišťovat další a další služby. Aby byla domácí zdravotní péče v jejich podání komplexní a pohodlná i pro blízké pacienta, zařadila do svých služeb i převozy plně vybavenými sanitkami. Máte-li jakékoli dotazy a další požadavky, neváhejte se s nimi na ProCare obrátit. Pokud to jen trošku půjde, určitě vám vyjdou vstříc.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2023 SLUZBY.informaceZde.eu
Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.