Kotvičník zemní zvýší obranyschopnost a zrychlí růst svalů

Posted by redakce on 30.4.2021 in Články, Inzerce |
Kotvicnik zemni zvysi obranyschopnost a zrychli rust svalu

Kotvičník zemní patří mezi oblíbené doplňky stravy nejen mezi kulturisty. Až zjistíte, jaké má pozitivní účinky na vaše zdraví, sáhnete po něm i vy.

Superpotraviny a přírodní doplňky stravy. Diskutuje se o nich už dlouhá léta, až v poslední době ale některé vhodné alternativy vyplouvají na povrch. Mezi stabilní doplňky stravy patří především kotvičník zemní, který si díky jeho účinkům taktéž zamilujete.

Přírodní prostředek pro muže

Dlouhou dobu se ale věřilo, že je tribulus terrestris vhodný pouze pro muže. Díky jeho složení totiž může zvýšit mužskou plodnost. Pomáhá ovšem i s celou řadou dalších problémů. A to nejen mužům, ale oběma pohlavím. A to dokonce se stejným problémem.

Kromě zvýšení plodnosti a libida ovšem přispívá také k lepšímu zdraví. Pomáhá s regenerací organismu při závažných i menších onemocněních. Tato rostlina je bohatá taktéž na fytosteroly, což jsou laicky řečeno rostlinné anabolické steroidy. Právě díky této látce jsou velice oblíbeným doplňkem stravy u kulturistů a sportovců.

Vedlejší účinky

Kotvičník zemní je kromě toho bohatý i na sacharidy, taniny, steroly nebo rutiny. Kombinace těchto látek je tedy vhodná nejen pro aktivní sportovce, ale také u mužů v andopauze. Ženám zase může pomoci vyřešit problémy s libidem a dalšími potížemi. Mezi ně můžeme zařadit například problémy s otěhotněním, které kotvičník zemní v některých případech dokáže vyřešit.

I přesto, že se tato rostlina používá několik tisíců let, vědci stále nemají jasno o jeho vedlejších účincích. Provedené studie zatím nic závažného neprokázaly, i tak byste si raději měli dávat pozor. Nepřekračujte doporučené dávkování a používejte tento doplněk stravy jen v případech doporučených v příbalovém letáku. Pokud se u vás některé vedlejší účinky objeví, raději navštivte lékaře.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2023 SLUZBY.informaceZde.eu
Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.