Dárek v podobě vyhlídkového letu

Posted by redakce on 30.10.2018 in Články, Inzerce |

Letecká společnost ,,Pilotem na zkoušku“ uskutečňuje vyhlídkové lety po celé ČR a umožní vám také stát se na chvíli pilotem a vyzkoušet si sám pilotovat letadlo, anebo vrtulník. U nás není nic nemožné a vám se tak může lehce splnit sen o létání. Na každý adrenalinový zážitek vám vystavíme dárkový poukaz, jež má platnost 12 měsíců. Darujte milované osobě vyhlídkový let pomocí tohoto dárkového poukazu a udělejte tak neskutečnou radost nejen jemu, ale i nám. Jsme nadšenci do létání a tomuto oboru se věnujeme již bezmála 9 let. Uskutečňujeme, mimo jiné, vyhlídkové lety Praha, vyhlídkové lety Ostrava, vyhlídkové lety Brno. Vzlétáme z více než 12 ti letišť ČR.

Vnímejte svět z ptačí perspektivy!

Není nic krásnějšího, než vzlétnout nad oblaka a kochat se krásami například majestátných Alp, nebo Beskyd. S našimi zkušenými a školenými piloty budete vždy v bezpečí. Jsme připraveni se o vás postarat od samého začátku vyhlídkového letu Ostrava, až po jeho ukončení. Garantujeme každému pasažérovi nejen nevšední a neopakovatelné zážitky, ale především spokojený a blažený úsměv na tváři po každém vyhlídkovém letu. Poznejte romantiku a jedinečnost onoho okamžiku, kdy letíte nad naší krásnou vlastí. Každý takovýto vyhlídkový let bude pro vás zcela jistě nevšedním zážitkem a kouzelnou vzpomínkou. Neváhejte a leťte s námi!

Létání bez zábran

S námi se už nikdy nemusíte bát létání. Každý vyhlídkový let s naší společností ,,Pilotem na zkoušku“ je adrenalinovým zážitkem, plným zajímavých a mnohdy i nečekaných zkušeností. Sami si také můžete, pod vedením zkušených lektorů létání vyzkoušet pilotovat letadlo, anebo vrtulník. Každý náš pilot je profesionál ve svém oboru a rovněž je držitelem licencí instruktora, jež prošel náročným výcvikem a aktivně létá s pilotními žáky v leteckých školách. Svěřte se do rukou skutečných odborníků a zažijte vyhlídkový let Praha snů. V naší nabídce najdete také romantické lety pro zamilované, noční vyhlídkové lety a lety do zahraničí. Není nic jednoduššího, než si let u nás objednat a pak už se jen plně svěřit do rukou našich zkušených pilotních mistrů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2012-2019 S L U Ž B Y All rights reserved.


AUTO-MOTO    BYDLENÍ    CESTOVÁNÍ    DĚTI    E-SHOPY    FINANCE    HUDBA    JÍDLO    MÓDA    POČÍTAČE A INTERNET    SLUŽBY a ŘEMESLA    SPORT    ZÁBAVA