Od zubního kazu přes paradontózu k zubním implantátům

Posted by David K. on 31.1.2022 in Články, Inzerce |
zubni ordinace

Přes všechna preventivní opatření na stomatologii Praha může člověk dříve či později o zuby přijít. Nebo může mít zub (zuby) tak zničený, že jej již nelze ani v zubní ordinaci Praha opravit plombou. Pokud je zub poškozen zubním kazem nebo parodontózou, je ochrana zubu nejvyšší prioritou v péči o chrup. Jaká varianta ošetření přichází v úvahu, zda můstek, korunka nebo zubní implantáty Praha, vždy záleží na individuální situaci. Cílem by každopádně měla být co nejlepší obnova přirozené funkce a estetiky chrupu co nejdříve. S tím pomůže návštěva dentální hygieny Praha. A ne jedna. Je třeba dentální hygienu Praha 2 navštěvovat pravidelně, stejně jako zubaře Praha.

Kdy má implantát smysl?

Pokud vaše vlastní zuby nejsou vyžadovány jako podpora pro zubní protézy, nabízí moderní řešení prostřednictvím zubních implantátů Praha četné výhody. Zde je jedna z nich. Pokud byl vytržen jeden zub, zubní implantát Praha s korunkou z materiálu v barvě zubu nahradí chybějící zub přirozeným a estetickým způsobem. Neviditelný umělý kořen zubu přebírá úlohu přirozeného kořene, takže čelistní kost je dále namáhána a není narušena její žvýkací funkce. Zejména po úrazu mohou být sousední zuby bez kazu plně zachovány ve své vitalitě.

Děti a zubní ordinace

Zdravé zuby a péče zubaře Praha 2 jsou důležité nejen pro dospělou populaci, ale také pro zdravý vývoj dětí. Zhruba v šesti měsících se objevuje první mléčný zub v ústní dutině dítěte. Všechny ostatní mléčné zuby následují jeden po druhém. Před třetími narozeninami je mléčný chrup kompletní a má 20 zubů. Mléčné zuby jsou důležité pro rozmělňování potravy, pro mluvení a jako zástupné zuby pro trvalé zuby. Na stomatologii Praha 2 by vám určitě řekli, že nemocné mléčné zuby mají negativní vliv na celkový stav dítěte. Důležitá je proto pravidelná péče o ústní dutinu a zuby hned od začátku. A také registrace a pravidelné návštěvy v zubní ordinaci Praha 2.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2023 SLUZBY.informaceZde.eu
Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.