Energetická kancelář pomáhá lidem šetřit

Posted by redakce on 12.8.2017 in Články, Inzerce |

Trh s energiemi, teplem, palivem a osvětlením, na kterém si má jednotlivec vybrat a sehnat tu nejvýhodnější nabídku je příliš složitý a neprůhledný, takže není jednotlivec schopný získat ty nejvýhodnější nabídky.

Energetická kancelář se se svojí více než desetiletou zkušeností na trhu zaměřuje na pomoci lidem s šetřením. Zajišťuje soutěže dodavatelů energií, aby mohli její klienti získat podpultové a nejvýhodnější nabídky na trhu s energiemi.

Dále zajišťuje pomoc s výběrem nového kotle nebo tepelného čerpadla, jejich montáží a pomoc s procesem řešení kotlíkových dotací.

Energetická kancelář je také schopna zajistit paliva za bezkonkurenční ceny, ať již jde např. o plyn nebo tuhá paliva. Co se týče tuhých paliv, tedy briket, černého uhlí, hnědého uhlí a pelet, získala Energetická kancelář v dTestu  ocenění „Velmi dobrá kvalita.“  Více na stránkách www.ek.cz.

V poslední řadě je pro Vás Energetická kancelář schona zajistit návrh nového osvětlení, dodávku a instalaci samotných svítidel.

V případě zájmu volejte na +420 552 319 955 nebo pište na info@ek.cz.

Začněte šetřit i Vy!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2012-2019 S L U Ž B Y All rights reserved.


AUTO-MOTO    BYDLENÍ    CESTOVÁNÍ    DĚTI    E-SHOPY    FINANCE    HUDBA    JÍDLO    MÓDA    POČÍTAČE A INTERNET    SLUŽBY a ŘEMESLA    SPORT    ZÁBAVA