Elektrické přímotopy – teplo vždy a všude

Posted by redakce on 1.9.2016 in Články, Inzerce |

Také máte rádi spíše teplo? Nemáte rádi chladné zimní večery, kdy se nedá sedět u televize bez teplé přikrývky? Obzvláště v zimě je trochu problém v tom, že na spaní je ideální trochu nižší teplota, ale při večerní relaxaci a posezení u televize bychom potřebovali trochu tepleji. Není tedy žádoucí více topit, když potřebujeme zvýšit teplotu pouze v jedné místnosti. Právě pro tyto případy jdou zde elektrické přímotopy, které velmi rychle vykouzlí ideální teplotu tam, kde to zrovna potřebujete.

Ačkoliv mnoho lidí má ten dojem, že topení elektrickým přímotopem je velmi nákladné, věřte, že to není tak úplně pravda. Moderní elektrické přímotopy jsou velmi výkonné, ale jejich spotřeba je přitom velice nízká. Přinášíme Vám široký výběr elektrických přímotopů, které mají své neodmyslitelné výhody. Velmi oblíbené jsou přímotopy přenosné, které můžete snadno přemístit do kterékoliv místnosti, kde zrovna potřebujete teplo. Manipulace s těmito přímotopy je opravdu snadná a nezaberou téměř žádné místo. Dají se také umístit na stěnu, čímž se stávají ještě skladnější.

obr

Elektrické přímotopy v naší nabídce mají často mnoho užitečných funkcí, jako například:

  • Časovač – díky němu máte nastavit čas, kdy má přímotop začít topit. Vyhřátá místnost tak na Vás může čekat ještě před tím, než k přímotopu vůbec přijdete.
  • Termostat – umožní Vám snadno regulovat teplotu v místnosti.
  • Ventilátor – díky němu dochází k rovnoměrnému rozvodu tepla po celé místnosti.
  • Programátor – umožní Vám nastavit různé teplotní programy.

Přímotop je skvělým pomocníkem v každé domácnosti. Není to ale jediný sortiment, který Vám můžeme nabídnout. Máte možnost vybírat také ze široké nabídky ventilátorů, digestoří a další vzduchotechniky. U všech produktů se setkáte s vysokou kvalitou a velmi příznivými cenami.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 70 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2023 SLUZBY.informaceZde.eu
Kopírování článků nebo dalších částí tohoto webu je bez souhlasu redakce zakázáno.