Zdravotnické židle

Posted by redakce on 22.2.2017 in Články, Inzerce |

Lékaři, sestřičky nebo i jiný zdravotnický personál v nemocnicích, domovech seniorů nebo v sociálních ústavech tráví na židli většinu dne. A nejen oni, také pro pacienty je nesmírně důležité, aby v ordinacích lékaře pohodlně seděli. Proto, aby se předešlo bolesti zad a jiných neduhů, je zapotřebí mít kvalitní zdravotnický nábytek a hlavně tedy zdravotnické židle.

Při zařizování jakékoli ordinace, laboratoře nebo lékařské vyšetřovny je v první řadě důležitý výběr správné lékařské židle. Do zdravotnického zařízení nelze koupit jakýkoli nábytek, důležité je kupovat zdravotnický nábytek, jako jsou právě zdravotnické židle, jenž se vyrábějí přesně na míru, napomáhají správnému tvarování zad, optimálnímu a pohodlnému sezení.

Do lékařských zařízení se často volí zdravotnické židle, jenž jsou otočné, na kolečkách a celkově mobilní, aby se s nimi dobře manipulovalo.

Zdravotnické židle z kvalitního materiálu

Všechny zdravotnické židle jsou vyráběny z prvotřídního materiálu, který splňuje všechny potřebné požadavky, jako je omyvatelnost, odolnost, snadná údržba, správná účelovost a dezinfikovatelnost. Samozřejmostí jsou také estetické a designové požadavky.

Konstrukce lékařské židle bývá vyráběna z tvrdého plastu popř. z oceli, potahová látka je nejčastěji z pevné koženky. Co se týká výplně, ta je často ergonomická, může to být paměťová pěna nebo prvotřídní molitan. Barva lékařské židle bývá nejčastěji ve světlých barvách, aby nepůsobila rušivě. Lékařské židle, stejně jako ostatní zdravotnický nábytek, lze na základě požadavků a potřeb doplnit nejrůznějšími atypickými prvky.

Zdravotnické židle a jejich výhody

  • Pozitivní vliv na zdraví zdravotnického personálu i pacientů
  • Kvalitní materiály a konstrukce
  • Praktičnost a pohodlí
  • Funkčnost a nadčasový design
  • Jemné, nerušivé barvy


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Copyright © 2012-2019 S L U Ž B Y All rights reserved.


AUTO-MOTO    BYDLENÍ    CESTOVÁNÍ    DĚTI    E-SHOPY    FINANCE    HUDBA    JÍDLO    MÓDA    POČÍTAČE A INTERNET    SLUŽBY a ŘEMESLA    SPORT    ZÁBAVA