Proč využívat operativní leasing?

Posted by DavidK on 2.4.2016 in Články, Inzerce |

Slyšeli jste o této službě, neznáte však její výhody a jste nedůvěřiví? Pak váš názor na klasický nákup nového vozového parku možná trochu změníme, a to prostřednictvím několika řádků textu. V okamžiku, kdy poznáte klady operativního leasingu, zjistíte, že k pořízení nových vozů není třeba utrácet přemíru kapitálu.

Je to operativní leasing kalkulace, která se stane vaším prvním přesvědčujícím elementem. Měsíční náklady na provoz libovolného počtu automobilů, jež vás mile překvapí.

Poznejte výhody operativního leasingu

K velkým kladům patří určitá komplexnost poskytovaných služeb. Těch se vám dostane u jednoho z největších profesionálů na tento obor, jímž je společnost HERTZ Lease. Odborník s letitými zkušenostmi a působností po celé Evropě.

Operativní leasing v jeho podání, to jsou lákavé velkoodběratelské slevy, nulové riziko poklesu zůstatkové hodnoty a garantované fixní měsíční splátky. Prodejem to v tomto případě dozajista nekončí. Operativní leasing kalkulačka vám přinese cenu za provozní a servisní úkony, včetně důkladného reportingu, z nějž se dočtete mnohé o využívání jednotlivých vozů.

hertz lease

Operativní leasing jako full-service služba

Pojměte pořízení vozového parku, jako komplexní krok, na jehož konci na vás bude čekat bezstarostnost a optimální pravidelné výdaje. Operativní leasing od HERTZ Lease můžete mít včetně povinného ručení, havarijního pojištění, dálničních poplatků, silničních daní a elektronické knihy jízd. Výjimkou samozřejmě nejsou ani profesionální asistenční služby.

Nechte si v tomto směru poradit a zpracovat nezávaznou cenovou nabídku. Využívejte výhod dlouhodobé správy vozového parku a neomezujte se vysokým vstupním kapitálem. Vsaďte na přínosnou optimalizaci nákladů a dopřejte si nabídku šitou na míru.

Operativní leasing od HERTZ Lease, to je prověřená záruka spokojenosti.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 100 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

Štítky: , ,

Copyright © 2012-2019 S L U Ž B Y All rights reserved.


AUTO-MOTO    BYDLENÍ    CESTOVÁNÍ    DĚTI    E-SHOPY    FINANCE    HUDBA    JÍDLO    MÓDA    POČÍTAČE A INTERNET    SLUŽBY a ŘEMESLA    SPORT    ZÁBAVA